Neden bizi seçmelisiniz?
Açıklık, Teknoloji, Taahhüt.

Boyer hukuk bürosu olarak önceliğimiz her zaman müvekkilimizin haklarını korumaktır. Bu sebeple, hukuki
işlemlerin en başından itibaren açık bir yazılı sözleşme yaparak her şey sonuçlanana dek bu
sözleşmeye bağlı kalıyor, müvekkilimizden de aynısını bekliyoruz.

Bir sorunuz varsa, konu tamamen anlaşılana kadar gereken zamanı ayırıp açıklığa kavuşmasını sağlıyoruz.

Sonra hazırladığımız dosyayı, büyük firmaların sahip olduğu fakat küçük ama yüksek motivasyonlu firmamızın da edindiği  en yeni teknolojiyi kullanarak bilgisayar ortamına aktarıyor ve bu formatta saklıyoruz.

Bize ulaşan en küçük kağıt parçası bile 24 saat içinde taranıp okunmakta ve analiz edilmekte, daha sonra da işlenerek sizi durumdan haberdar etmek için e-posta ile gönderilmektedir.

Ardından, abonelik esasına göre ödeme yapılan, konusunda özelleştirilmiş yazılımları kullanarak hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde, güncellenmiş yasal bilgilere, yeni içtihat hukukuna ve davanızı etkileyen veya etkileyebilecek kanun ve hükümlere online erişim sağlıyor, ayrıntılı araştırmamızı yapıyoruz.
Profesyonel yazıcımız dakikada 55 sayfaya kadar baskı yapabiliyor ve her zaman ofis malzemelerinin ihtiyaç duyulanından fazlasını stokluyoruz.

UPS ve FEDEX’te indirimli aboneliklerimiz var ve bu indirimleri sizin de kullanabilmenizi sağlıyoruz.

Modern teknolojik donanımımız, personelimizin mahkemeden, seyahatten ya da
herhangi bir zamanda herhangi bir yerden merkezi sunucumuza erişebilmelerini sağlıyor.

Hem formlar hem de yasal anlaşmalar olmak üzere kapsamlı bir hukuk kütüphanesi oluşturduk ve oluşturmaya devam ediyoruz. Dava yönetimi yazılımımız, birkaç yıl önce yalnızca büyük bir hukuk firmasının büyük emekler ve masraflar ile sağlayabildiklerini firmamıza sağlamak için, bizim için erişilebilir olan çok iyi bir maliyetle kurulmuştur. Bu dava yönetimi yazılımı, hem daha fazla hassasiyetle zamanlamamıza, hem de takvim yapmamıza yardımcı olur. Sadece davanızı yürütmemize değil, aynı zamanda yasaların öngördüğü son teslim tarihlerinin çok ötesinde planlamamıza izin verir.