Avukat ile çalışmak, yalnızca reklama dayalı olarak alınmaması gereken önemli bir karardır.  Kararınızı vermeden önce, lütfen niteliklerimiz ve tecrübelerimize ilişkin ücretsiz yazılı bilgi almayı unutmayınız.

Bu web sitesini kullanarak (bundan böyle “web sitesi ” olarak anılacaktır), muhtelif zamanlarda değişebilecek aşağıdaki şart ve koşullara uymayı kabul edersiniz:

  1. Bu websitedeki bilgiler yasal tavsiye olarak kabul edilmemelidir. Boyer Hukuk Bürosu, müvekkillere, eski, muhtemel müvekkillere ve diğer İnternet kullanıcılarına, yani ziyaretçilere hizmet maksatlı olarak hukuki konular hakkında bilgi sunar. Ancak, bilgiler hiçbir şekilde açık veya zımni teminat olmaksızın “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Ayrıca, işbu web sitesinin hatadan ari ya da web sitesinde bulunan veya web sitesi aracılığıyla erişilen bilgilerin veya belgelerin virüs ya da başkaca zararlı bileşenlerden ari olduğuna dair herhangi bir garantide bulunmuyoruz. Son olarak, işbu bilgilerin doğruluğu, zamanındalığı ya da eksiksizliğine dair herhangi bir beyanda bulunmamaktayız ve bu web sitesini kullanmak sizin sorumluluğunuzdadır.
  2. Boyer Hukuk Bürosu, bu web sitesinin içeriğinin veya bu siteyle bağlantılı diğer sitelerin doğruluğu veya güvenilirliğine ilişkin herhangi bir beyanda bulunmaz ya da garanti vermez. Bunun sebebi, kanunların sürekli olarak değişmesi ve bizim dış bilgi kaynaklarına güvenmemizden kaynaklanmaktadır. Bu web sitesinin ziyaretçilerine kolaylık olması maksadıyla bağlantılar sunuyoruz. Ancak, bu bağlantılı siteleri onayladığımız anlamına gelmez.
  3. İşbu web sitesinden veya web sitesi aracılığıyla bağlantılı sitelerden telif hakkıyla korunan herhangi bir belgenin telif hakkı sahibinin açık izni olmaksızın izinsiz olarak indirilmesi, kullanılması veya dağıtılması kesinlikle yasaktır.
  4. Gerek Boyer Hukuk Bürosu, gerek de işbu web sitesini ve içeriğini yaratan veya sunan herhangi bir taraf, bu web sitesi aracılığıyla veya web sitesinde sunulan bilgileri, hizmetleri, içerikleri ya da reklamları kullanarak veya buna dayanarak karşılaştığınız her türlü doğrudan, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan sorumlu değildir.
  5. İşbu web sitesinde sağlanan bilgiler, ziyaretçilerin kullanımı ve faydalanması için sunulmuştur. Ancak, Boyer Hukuk Bürosu ve avukatları, işbu web sitesindeki veya içeriğindeki bilgilerin kullanılmasından veya bunlara dayanılmasından kaynaklanan doğrudan veya dolaylı kayıplara yönelik sorumluluk kabul etmez.
  6. Boyer Hukuk Bürosu ve avukatları, başka hiçbir hukuk bürosu, avukat veya uzmanı tavsiye etmemekte veya onaylamamaktadır. Ek olarak, Boyer Hukuk Bürosu ve avukatları, başka bir hukuk firması, avukat veya uzmanın niteliği veya potansiyel değeri veya uygunluğuna ilişkin herhangi bir tavsiyede bulunmaz. Bu sitedeki bilgiler yasal tavsiye niteliğinde değildir ve hukuki hizmetlere yönelik belirli bir hukuk firması, avukat veya uzman öneremez.
  7. Boyer Hukuk Bürosu, bu sitedeki bilgi ve belgeleri yalnızca bilgilendirme amacıyla sunmaktadır. Bilgiler genel niteliktedir ve yasal bir tavsiye ya da sözleşme yükümlülüğü teşkil etmez. Ayrıca, bu sitenin kullanımı ve bu bilgilerin gönderilmesi veya alınması, aramızda bir avukat-müvekkil ilişkisi yaratmaz. Bu nedenle, işbu Web sitesi aracılığıyla bizimle olan iletişiminiz özel veya gizli kabul edilmez.
  8. İşbu web sitesindeki bağlantılı metin (hypertext) olarak listelenen siteler, Boyer Hukuk Bürosu’nun kontrolü altında değildir. Bununla bağlantılı olarak, Boyer Hukuk Bürosu, bu sitelerin içeriğinin kalitesi, güvenliği veya uygunluğu ile ilgili herhangi bir beyanatta bulunmaz. Boyer Hukuk Bürosu’nun bu bağlantıyı sağlamış olması, bu sitelerden herhangi birinin Boyer Hukuk Bürosu tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Boyer Hukuk Bürosu işbu web sitesini, burada yer alan bilgileri, listeleri ve bağlantıları yalnızca size kolaylık sağlamak amacıyla sunmaktadır. İşbu web sitesinin içeriği, davanızın durumu ve gerçeklerine yönelik olarak doğru bir tavsiyenin yerini almasını amaçlamamaktadır. Bu amaca yönelik olarak detaylı bir yasal danışmanlık almanızı tavsiye ederiz.
  9. Bu web sitesi reklam amacıyla oluşturulmamıştır ve Boyer Hukuk Bürosu, işbu web sitesinin mezkur yargı bölgesinin kanunları ve etik kurallarına uymadığı yargı bölgelerinde, bu Web sitesini görüntüleyerek avukatlık hizmeti almak isteyen kişileri temsil etmeyi istememektedir. Bu Web sitesindeki belgeler okuyucunun kişisel ve/veya eğitim amaçlı kullanımına yönelik yalnızca bütünüyle (değiştirilmeden) çoğaltılabilir ve bu bildirimi de içerecektir.
  10. Boyer Hukuk Bürosu bu site aracılığıyla veya buradan gelen herhangi bir e-posta yoluyla yasal fikir beyanında bulunmaz. E-mail mesajları gizli nitelikte değildir ve hedeflerine giderken başkaları tarafından okunabilir. Boyer Hukuk Bürosundan avukatlık hizmeti talep etmek için lütfen (904) 236-5317 numaralı telefonu arayınız.

TELİF HAKKI VE YENİDEN ÜRETME BİLDİRİMİ

Telif Hakkı © 2020, Boyer Hukuk Bürosu, PL. Tüm hakları saklıdır. Bireysel amaçlar dışında, herhangi bir biçimde içeriğin bir kısmı veya tamamının yeniden üretilmesi yasaktır, tekrardan kopyalanamaz ve üçüncü şahıslarla paylaşılamaz.  Bir kişi tarafından kopyalanmasına izin verilmesi, basılı kopya, elektronik veya başka herhangi bir şekilde, belgenin veya bir kısmının herhangi bir eser veya yayına dahil edilmesine cevaz vermez.